Sulama ve Altyapı Keşif, Proje ve Taahhüt hizmetleri ile farklı ihtiyaçlara özel çözümler üretilmektedir. Bir yapının inşasında her türlü destek sağlanmaktadır. Sulama sistemlerinin alt yapı keşfinden başlayarak proje ve taahhüt çalışmaları yapılabilir. Sulama sistemi yeşil alanların ve peyzaj yapılarının ihtiyacıdır. Doğal yollarla karşılanan suyun kontrollü olarak yapılması sulama ve alt yapı keşif çalışmaları ile yapılabilir. Suyun israf edilmesinin önüne geçilerek hazırlanan sulama sistemlerinin proje aşamasında anahat ve braşman hatlarının güzergahlarının belirlenmesi, kontrol ünitesi, vana grupları gibi elamanların net biçimde gösterilmesi gereklidir. Uygulama raporunda kazı derinliği, açı ayarı, kullanılacak bağlantı dipleri de belirtilir. Bu şekilde yapılacak sulama sistemi keşif özeti ile projenin eksiksiz bir şekilde tamamlanması için malzeme listesi bulunur.

Altyapı Keşif Hizmetleri

Sulama ve Altyapı Keşif, Proje ve Taahhüt çalışmalarında alt yapı keşif çalışmaları çok önemlidir. Bu çalışmalarda drenaj sistemleri, çevre aydınlatma ve otomatik sulama sistemleri yer alır. Yapılacak olan peyzaj uygulamalarının uzun süreli ve sağlıklı olabilmesi için iyi bir şekilde planlanmış olmalıdır. Peyzaja ilk zarar verecek sistemler altyapı sistemleri olacaktır. Bu nedenle bu çalışmaların iyi bir şekilde tasarlanması çok önemlidir. Uygulama yapılacak alanın keşfi çok önemlidir. Özellikle bu alanın peyzaj projesi incelenerek gelen istekler değerlendirilir. Bu kriterler üzerine Sulama ve Altyapı Keşif, Proje ve Taahhüt çalışmaları adım adım devam eder.

Proje ve Taahhüt Hizmetleri

Sulama ve Altyapı Keşif, Proje ve Taahhüt çalışmalarının ilk aşaması projenin hazırlanmasıdır. Bir taslak üzerinde gerekli iyileştirme çalışmaları yapılır. Farklı alanlardan gelen bu hizmet taleplerinde profesyonel adımlarla ilerlemek isteyen kişiler tercih ederler. Küçük ya da büyük farklı alanların daha kullanışlı bir hale gelmesi için proje tasarım hizmetleri gereklidir. Kaliteli sonuçların ortaya çıkması için yardımcı temel unsurlar dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. Bunun için gerekli unsurlar doğru bir şekilde değerlendirilmeli, oluşturulan envanter listesi kapsamında proje ve taahhüt hizmetleri yürütülmelidir. Keşif çalışmaları ile belli başlı planlar yapılır ve bu uzman kişiler daha gerçekçi bir şekilde ihtiyaçları karşılayan projeler ortaya çıkarır.